niedziela, 1 kwietnia 2012

Króliczek

Na wstępie chciałam powitać bardzo ciepło i serdecznie wszystkich, którzy zechcieli zagościć u mnie na blogu dłużej ;)
I bardzo chciałam podziękować pięknie za wszystkie przemiłe komentarze, które powiem szczerze aż mnie onieśmielają :)

Jestem młodą blogowiczką, nie tylko w sensie samego prowadzenia bloga, ale również surfowania po blogach innych i jestem bardzo zauroczona i zaskoczona tą pozytywną energią jaka płynie z każdego z nich. Tyle serdeczności i bezinteresownych miłych słów wsparcia :)
Ja dopiero odnajduję się w tym świecie :) Myślę, że trzeba mieć dużo siły, samozaparcia, a przede wszystkim czasu, zarówno do prowadzenia własnego bloga jak też i do zaglądania na inne. Mi brakuje przede wszystkim tego trzeciego :) Chłopcy w ciągu dnia nie pozwalają posiedzieć i pobuszować, a wieczorki mam zarezerwowane na dzierganie :) A poza tym już tyle razy złapałam się na tym, że siadam przed komputerkiem tylko na chwilkę, a tu okazuje się że mija godzinka bo zaglądam tu i popatrzę tu, a przeczytam coś gdzieś :) Czas szybko leci, a tyle jest zdolnych rękodzielniczek pokazujących swoje cudeńka i tyle jeszcze do zobaczenia :) doba mogłaby mieć 48 godzin a nie 24 :)

Jeszcze raz dziękuję za każdy pozytywny komentarz i pozdrawiam ciepło i serdecznie wszystkich czytelników mojego bloga :)

A dziś zaprezentuję takiego oto króliczka :) Króliczek został uszyty na zamówienie a wzorowałam się na króliczkach duńskiej firmy Maileg :) Cudne są zabawki tej firmy - piękna odmiana od tych plastikowych zabawek zalegających na naszych półkach sklepowych :)

3 komentarze:

  1. Króliczek jest wspaniały. Dopracowany w najdrobniejszym detalu. Miło jest do Ciebie zaglądać. Również jestem początkującą blogowiczką i wiem jak cieszą te miłe słowa, jaka jest radość ,że ktoś nas zauważył,że coś się spodobało. Życzę Tobie tej dłuższej doby co byś miała czas dla rodziny i na tworzenie cudnych rzeczy i na zaglądanie do innych blogowiczek.Pozdrawiam Beata

    OdpowiedzUsuń
  2. króliczysko jest BOSKIE !!! A w blogowym świecie czuj się jak u siebie :** buziole :**

    OdpowiedzUsuń
  3. Królik jest rewelacyjny!

    OdpowiedzUsuń